Послуги із захоронення ТПВ у Херсоні тимчасово виконуватиме ТОВ “БР” із Білої Церкви

Послуги із захоронення ТПВ у Херсоні тимчасово виконуватиме ТОВ “БР” із Білої Церкви

Тимчасово, на період дії воєнного стану, послуги із захоронення побутових відходів у Херсоні надаватиме ТОВ “БР” із Білої Церкви. За попередніми оцінками, підприємству знадобиться 7-10 днів для запуску роботи сміттєзвалища.

Про це повідомляє сайт Херсонської міської ради.

Там зазначають, що міське КП “Екополіс”, у зв’язку з тривалою окупацією Херсона втратило можливість “організації належної роботи, що призвело до переповненості сміттєзвалища та недотримання технології захоронення відходів”.

Окрім того, у міськраді зазначають, що звільнилася і директорка “Екополіса” – з моменту деокупації Херсона ніхто начебто не здійснює керівництво підприємством.

“Відповідальної особи від підприємства на сміттєзвалищі немає. Через відсутність оплати за надані підприємством послуги зараз на рахунках КП відсутні кошти та існує заборгованість із заробітної плати працівників. Крім цього, т.в.о. директора підприємства не подбав про відкриття казначейського рахунку, отримання електронного підпису та печатки, що унеможливлює отримання фінансової допомоги підприємством з бюджету міської тергромади, укладення договірних відносин з підприємствами та установами”, – цитуємо сайт міської ради.

Також зазначається, що компанії, які вивозили сміття на сміттєзвалище, поїхали з міста – залишився лише монополіст “ХАКС”, який “не виконує свої обов’язки перед ОСББ та керуючими компаніями, з якими укладено договори на вивіз твердих побутових відходів”.

У міськраді додають, що для забезпечення безперебійного вивозу сміття в статутну діяльність КП «Парки Херсона» внесли зміни: розширили КВЕДи щодо додаткових видів робіт та послуг.

“На даний момент опрацьовується питання щодо набору у штат робітників (250 осіб), придбання необхідної техніки та підписання договорів з головами ОСББ та керуючими компаніями про вивіз сміття на міське сміттєзвалище, тобто створюється єдине потужне КП, яке буде забезпечувати благоустрій міста-героя Херсон”, – повідомляє сайт міськради.

//